Orijentacijski dani

Dragi studenti i studentice,

za vrijeme trajanja Orijentacijskih danaponedjeljak 2.10. od 11:30 do 15 sati i utorak 3.10.2023. od 11 do 15 sati,  moći ćete se na info klupi Centra za strane jezike u auli Fakulteta upisati u termin odabrane grupe Stranog jezika za akademske potrebe. Nakon upisa u grupu student može izvršiti upis kolegija preko studomata, a u slučaju da to ne može sam, donosi opću molbu na potpis nositeljici na prvi sat nastave i potom molbu donose studentskoj službi ili studenti koji neće moći upisati izborne kolegije mogu se registrirati u web aplikaciji molbe.ffzg.hr i predati potpisanu molbu od nositeljice kolegija za upis kolegija.

Sami upis preko studomata ne garantira mjesto u grupi, za to je potrebno upisati se na listu grupe željenog kolegija.

Student se može upisati u grupu iz kolegija koji ste odabrali i dolaskom na prvi sat nastave iza Orijentacijskih dana, ali samo ako je u toj grupi još ostalo mjesta.

Više informacija o tome tko upisuje Strani jezike za ak. potrebe naći ćete na ovoj poveznici https://centar.ffzg.unizg.hr/?page_id=2812