Raspored tečajeva – ljetni semestar 2020.

line1tan

Engleski jezik

JEZIKDANVRIJEMEPREDAVAČPROSTORIJA
ENGLESKI I (A 1.1)
ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00Jelovčić
ENGLESKI II (A 1)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30Merlin
ENGLESKI IV (A 2)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00Merlin
ENGLESKI V (B 1.1)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30Bagić
ENGLESKI VI (B 1.2)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30Aleksić
ENGLESKI VIII (B 2.1)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00Aleksić
ENGLESKI X (B 2))ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30Jelovčić
ENGLESKI XII (C 1.2)
utorak - četvrtak19,30 - 21,00Barbarić
ENGLESKI XIII (C 1.3)utorak - četvrtak18,00 - 19,30Barbarić
ENGLESKI XIV (C 1)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00Bagić
ENGLESKI XVI (C 2.2)utorak - četvrtak19,30 - 21,00Jelovčić
ENGLESKI KONVERZACIJSKI (C 1 / C 2)utorak - četvrtak19,30 - 21,00Barbarić

Njemački jezik

JEZIKDANVRIJEMEPREDAVAČPROSTORIJA
NJEMAČKI I (A 1.1)utorak - četvrtak19,30 - 21,00Landsman Vinković
NJEMAČKI II (A 1)ponedjeljak - srijeda20,00 - 21,30Plićanić Mesić
NJEMAČKI III (A 2.1)utorak - četvrtak18,00 - 19,30Špiljak
NJEMAČKI IV (A 2)utorak - četvrtak18,00 - 19,30Skender Libhard
NJEMAČKI VI (B 1.2)ponedjeljak - srijeda18,30 - 20,00Plićanić Mesić
NJEMAČKI VII (B 1)utorak - četvrtak18,00 - 19,30Špiljak
NJEMAČKI VIII (B 2.1)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30Špiljak
NJEMAČKI X (C 1.1)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00Špiljak
NJEMAČKI XIV (C 2.1)utorak - četvrtak18,00 - 19,30Landsman Vinković
NJEMAČKI VIS. KONV. (B 2 / C 1)
1 x 2 sata
utorak18,30 - 20,00Plićanić Mesić

Talijanski jezik

JEZIKDANVRIJEMEPREDAVAČPROSTORIJA
TALIJANSKI I (A 1.1)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00 Fabrio
TALIJANSKI II (A 1)utorak - četvrtak19,30 - 21,00 Fabrio
TALIJANSKI IV (A 2)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00 Fabrio
TALIJANSKI VI (B 1.2)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30Fabrio
TALIJANSKI X (B 2.1)utorak - četvrtak18,00 - 19,30Fabrio

Francuski jezik

JEZIKDANVRIJEMEPREDAVAČPROSTORIJA
FRANCUSKI I (A 1.1)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00
FRANCUSKI IIa (A 1)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30Krajcar
FRANCUSKI IIb (A 1)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30
FRANCUSKI III (A 2.1)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00Krajcar
FRANCUSKI IV (A 2)utorak - četvrtak18,00 - 19,30Krajcar
FRANCUSKI VII (B 1)utorak - četvrtak19,30 - 21,00Krajcar

Španjolski jezik

JEZIKDANVRIJEMEPREDAVAČPROSTORIJA
ŠPANJOLSKI I (A 1.1)utorak - četvrtak19,30 - 21,00Orešković
ŠPANJOLSKI II (A 1)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30Cvetko
ŠPANJOLSKI IV (A 2)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30Orešković
ŠPANJOLSKI V (B 1.1)utorak - četvrtak17,00 - 18,00Orešković
ŠPANJOLSKI VI (B 1.2)utorak - četvrtak18,00 - 19,30Orešković
ŠPANJOLSKI VII (B 1)srijeda - četvrtak18,00 - 19,30Petrić
ŠPANJOLSKI VIII (B 2.1)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00Orešković

Ruski jezik

JEZIKDANVRIJEMEPREDAVAČPROSTORIJA
RUSKI I (A 1.1)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30Špek
RUSKI II (A 1)utorak - četvrtak18,00 - 19,30Špek
RUSKI IV (A 2)utorak - četvrtak19,30 - 21,00Veršić
RUSKI VI (B 1.2)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00Špek
RUSKI VII (B 1)utorak - četvrtak19,30 - 21,00Špek

Švedski jezik

JEZIKDANVRIJEMEPREDAVAČPROSTORIJA
ŠVEDSKI I (A 1.1)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00Ećimović
ŠVEDSKI II (A 1)utorak - četvrtak18,00 - 19,30Ećimović
ŠVEDSKI III (A 2.1)utorak - četvrtak19,30 - 21,00Ećimović
ŠVEDSKI IV (A 2)ponedjeljak - srijeda18,30 - 19,30Ećimović
ŠVEDSKI VI (B 1.2)ponedjeljak - srijeda17,00 - 18,30Ećimović

Nizozemski jezik

JEZIKDANVRIJEMEPREDAVAČPROSTORIJA
NIZOZEMSKI I (A 1.1)utorak - četvrtak19,30 - 21,00Bandov
NIZOZEMSKI II (A 1)utorak - četvrtak18,00 - 19,30Bandov
line1tan